Doğal Yesem, müşterilerine en kaliteli ve güvenli hizmeti sunacak şekilde organizasyon yapmakta, maliyetlerini ve hizmetinin karşılığını da ürün fiyatlarına yansıtarak hizmet sunmaktadır. Her biri yöresinde itinayla üretilen, kendi sofralarımızda da keyifle tükettiğimiz en kaliteli ürünleri sizler için tek tek temin ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin de takdir edeceği gibi, sizlerin tüm bu ürünleri tek tek bulup almanız çok zordur, almak isteseniz dahi mağazamız fiyatlarının çok üstünde ücretlerle bu ürünlere sahip olmanız kaçınılmazdır. Oysa bizler sizin için her birisini deneyerek temin ettiğimiz ürünleri, sizlerin tek tek bu ürünleri temin etmeye çalışmanız halinde çıkacak toplam maliyetin çok çok altına bu hizmeti sunmaktayız.

Doğal Yesem olarak amacımız müşterilerimizi ürünleri sipariş verirken değil, asıl ürünleri teslim aldıklarında mutlu etmek ve müşterimize nasıl bir güvence altında olduklarını hissettirmektir. Bunun için yapılması gereken bütün tedbirleri almakta ve bütün maliyetleri karşılamaktayız. Maliyetlerimizi sizlere kısaca özetlemek isteriz.

Paketlemelerimizde ilaç sevkiyatında dahi kullanılabilen kaliteye sahip özel soğuk zincir kolileri ve buz aküleri/jelleri kullanmaktayız. Kavanoz ürünler için patpatlı koruma malzemeleri, her bir turşu için ayrı kalın naylon kullanımı ve en kaliteli oluklu mukavva kolilerin kullanımı yapılmaktadır. Sadece bu ambalajlama sistemleri için siparişlerin %20 maliyeti bu ambalaj sistemlerine harcanmaktadır. Bu kullandığımız ürünler sayesinde müşterilerimize ürünlerin bozulmama garantisini verebilmekteyiz.

Müşterilerimizin bir başka en hassas olacağı konu olan kredi kartı ile sipariş verme işlemi için BDDK onaylı ve lisanslı ve güvenirliliği kesin olan PayTR firması ile çalışmaktayız. Kredi kartı ile yapılan her işlemde %2.4 PayTR kredi kartı ödeme komisyon oranı ödenmektedir. Bu firmayla çalışmamız sayesinde müşterilerimizin güvenle alışveriş yapabilmesini garanti etmekteyiz.

Müşterilerimizin bir başka en hassas olacağı konu olan hızlı teslimatı sağlayabilmek için bize kısa sürede teslimat garantisi veren ve hizmetinden son derece memnun olduğumuz Yurtiçi Kargo firmasıyla çalışmaktayız. Kargo ücretleri anlaşmalı olup 10 desi boyutunda bir kargo İstanbul iline 45 TL ücretle gönderilmektedir. Anlaşmasız fiyatlarla gönderildiğinde bu rakam 270 TL tutmaktadır.

Bunun dışında sizlere çok severek tükettiğiniz tüm bu ürünleri ulaştırabilmek için yapılan diğer giderler, işletme ve çalışan maliyetleri, reklam ve diğer birçok giderimiz bulunmaktadır.

Bu giderler oran olarak ürünlere ortalama %30 olarak yansımakta olup, bazı ürünlerde biraz daha düşük bazılarında ise biraz daha yüksek olabilmektedir. Sadece %20 ambalaj gideri dahi düşüldüğünde kalan ortalama %10 tutarın da diğer giderlere oranlandığında sizler de takdir edersiniz ki bizlere bu güzel hizmeti sizlere sunabilmek için yüksek bir rakam kalmamaktadır. Sonuç olarak fiyat politikamızı sizlerin takdirine bırakarak, bir aile olarak gördüğümüz siz değerleri müşterilerimize kesinlikle fahiş bir fiyat politikası uygulamadığımızı detayları ile anktarmaya çalıştık.

Saygılarımızla dogalyesem.com