dogalyesem.com sitesinde besin içerikleri ve besinlerin etkileri konusunda yargı bildiren içeriklere rastlayabilirsiniz. Güvenilir kaynaklardan derlenen ve doğruluğu konusunda titizlik gösterilen bu içeriklerin tamamının hatasız olduğunu garanti etmiyoruz.

dogalyesem.com sitesinde yer alan; ürün açıklamaları, kategori açıklamaları, blok metinleri ve diğer herhangi bir görsel içerik tıbbı bilgi olarak yorumlanmamalı. Sitemizde yer alan içerikler tamamen hatasız olsa bile bu içeriklerdeki bilgileri kendinize ve sevdiklerinize tıbbı müdahale için kullanmanız uygun değildir. Sitemizde yer alan bilgiler yalnızca genel bir çerçeve sunmayı hedefler.

dogalyesem.com sitesinde yer alan beslenme önerileri, genel kültür seviyesinde bilgilerdir. Sitemizde yer alan bilgilerin tıp profesyonellerin vereceği bilgi, tanı ve tedavinin yerine geçmesi söz konusu değildir.

dogalyesem.com sitesinde yer alan bilgileri temel alarak herhangi bir hastalığı tedavi etmeniz mümkün değildir.

Sitemizde yer alan içerikleri referans göstererek tedavi adı altında tıbbi bir girişim yapılması durumunda dogalyesem.com olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimizi beyan ediyoruz.